Ozonování vozidel, dezinfekce proti virům, bakteriím, plísním a ostatním pachům

Ve spolupráci s restaurací DE|PARADE v Brandýse nad Labem provozujeme pro naše klienty ozonování vozidel na parkovišti za restaurací. Cena je 790 kč za vozidlo a cyklus ozonování trvá cca 60 minut.

Dezinfekce ozonem O3 je v současné době nejúčinnější metoda dezinfekce proti viru COVID-19

--------------------------------------------------------------------------------

PROČ JEDINEČNOU NABÍDKU VYUŽÍT

- Ozonování je 3000x účinnější než chlór a je ekologické

- Uspoříte čas, vše proběhne než se naobědváte nebo navečeříte

- Vaše vozidlo máte stále pod dohledem přes kameru na parkovišti

- Dezinfikuje i klimatizaci a ostatní nepřístupné dutiny

- Fungujeme až do večerních hodin (dle personálních možností)

Podmínky naleznete u obsluhy restaurace. Klienti jsou odbavováni dle pořadí příjezdu. Kapacity jsou dostatečné. Cyklus ozonování včetně vyvětrání trvá cca. 60 min. Interval procesu není nijak omezen. Při intenzivním využívání vozidla a převážení cizích osob doporučujeme v současné rizikové době ozonovat min. 1x týdně. Přesné určení místa vidíte níže na mapě google.

Těšíme se na vaši návštěvu

CO JE OZON?

Ozon je bezbarvý, ve vyšších koncetracích namodralý plyn, těžší než vzduch. Je tvořen třemi atomy kyslíku (O3). Přezdívá se mu také „aktivní kyslík„. Vzhledem k nahromaděné energii je molekula ozonu velmi nestabilní a po krátké době se zpět samovolně rozpadá na kyslík (O2). Při teplotě 20 °C, tlaku 101.3 kPa je poločas rozpadu 45 minut. Při teplotě 30 °C a stejném tlaku je poločas roozonzpadu jen 20 minut. Ozon není radikál.

Lidský čich rozpozná typickou svěží vůni ozonu již ve velmi nízké koncetraci. Běžně tuto vůni můžeme cítit po bouřce nebo při svařování elektrickým obloukem či u kopírovacích strojů. Slovo OZON znamená v řečtině „vonět“.

Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd… Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistuje žádný virus, bakterie, plísně a houby, které by odolaly ozonu.

Ozon má dezodorační efekt, to znamená, že redukuje nežádoucí zápachy v prostředí (cigaretový kouř, pachy zvířat, pot, zápachy z nátěrů, lepidel apod.). Ozon nemaskuje příčiny zápachu, ale trvale je odstraňuje.

Po aplikaci ozon nezanechává žádné stopy ani toxická rezidua a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky.

Ozon přítomný v ovzduší je schopen oxidovat a touto cestou odstraňovat chemické sloučeniny a ničit patogenní mikroorganizmy.

PODPORA
Vyhledat produkt
Seznam prodejců
Vaše dotazy
VSTUP NA SLUŽBY
GUARDYS®AUTODOHLED
GPSlocator
GPS MAPA
       Doporuč GoPay
©2013 GUARDYS s.r.o.   |   GUARDYS® je registrovaná ochranná známka společnosti GUARDYS